Базальт є гірською породою, утвореною в результаті швидкого охолодження магми. Завдяки унікальним якостям базальт використовується в багатьох галузях промисловості. Це відмінний будівельний матеріал, що володіє високими міцнісними, тепло- і звукоізоляційними властивостями. Базальт майже не реагує на перепади температур, його відрізняє висока стійкість у всіх агресивних середовищах. Крім того, базальт є прекрасним теплоізолятором, надійним, професійним і універсальним негорючим матеріалом з дуже великим терміном експлуатації.

А завдяки високій абразивній і кислотостійкості базальту стало можливим його застосування в складному міському господарстві, а також промислових каналізаційних мережах. Адже базальт відрізняє абсолютна хімічна стійкість при роботі в фекальних водах, низька гідравлічна шорсткість в порівнянні з бетоном, гарантоване прилягання до бетону і можливість страховки анкерними елементами. Ще однією важливою характеристикою є нульова вологоємність, що протидіє просочуванню та забрудненню підземних вод. А це гарантія довговічної експлуатації об'єктів, на яких застосовані елементи конструкцій із плавленого базальту.

Дуже важливою сферою застосування базальту є виготовлення труб. Адже якщо задуматися, то навряд чи знайдеться інший матеріал, який володіє такою ж зносостійкістю.

Зносостійкі базальтові труби, які викладені базальтовим литтям або еукором, найчастіше застосовуються для пневматичного транспортування порошкоподібних і дрібнозернистих речовин з максимальною швидкістю до 22 м/сек. Також базальтові труби використовуються для гідравлічного транспортування сильно абразивних матеріалів і калів зі швидкістю 2,0 м/сек. Максимальний робочий надлишковий тиск 1,6 МРа. Викладені базальтові труби можна застосовувати також і для трубчастих ланцюгових гарячих субстратів.

Компанія Ремтехснаб, яка є єдиним офіційним представником українсько-чеського підприємства ТОВ «EUTIT-UA», провідного виробника виробів з кам'яного базальтового лиття, реалізує базальтові труби за найвигіднішою ціною. Тут ви можете купити зносостійкі трубопроводи, футеровані базальтовим литтям, прямі ділянки, трійники рівнопрохідні, відводи і переходи з фланцевими з'єднаннями або під зварювання, різних діаметрів з різними кутами врізки, згідно креслень замовника.

Як правило, базальтові труби складаються і транспортуються великими вантажними автомобілями або залізничними вагонами. Висока якість виробів гарантована.