Найкраще рішення для будь-якого приміщення - базальтова плитка

Чи знали ви, що базальтова плитка виготовляється із справжніх мінералів вулканічного походження? Її нагрівають до температури плавлення і розливають у спеціальні форми. Зазвичай вона виходить у сірих та чорних тонах. Базальт не фарбують. Але разом з тим насиченість відтінку зберігається протягом всього терміну експлуатації. А ще щоразу при створенні плитки виходить різний малюнок. 

Завдяки стійкості до впливу агресивних середовищ та до будь-яких умов, базальтову плитку можна використовувати всюди. Раніше її клали у виробничих приміщеннях, де постійно застосовувалися абразивні хімічні речовини. Потім базальтова плитка стала хітом серед дизайнерів, які прагнули додати трохи екзотики у барах, клубах, ресторанах, готелях. І лише недавно її почали використовувати для покриття стін та підлоги будинків. Потрапити у наші оселі їй дозволили, знову ж таки, незвичайні, як для плитки, властивості. Завдяки щільності базальту вона є вологонепроникною, не боїться ні часу, ні перепаду температур. 

Ви можете сміливо вибрати це покриття для вашого будинку і ніколи не боятися його пошкодження. Також великою перевагою є те, що цей матеріал ніколи не доведеться фарбувати, реставрувати чи замінювати на інший (принаймні за вашого життя), адже термін експлуатації надзвичайно довгий. 

Мити таку підлогу дуже легко, підійдуть всі засоби. Скільки б хімії ви на неї не вилили, вона все одно її не буде накопичувати. Ваша родина буде в безпеці, і можете не хвилюватися за здоров'я малюків. А от деревина чи кераміка можуть поглинути в себе шкідливі речовини і випаровувати їх у вашому будинку. 

Прикрасити базальтовою плиткою ви можете не лише підлогу, але й стіни. Дизайнери кажуть, що з моди вона не вийде ще багато років. Це буде досить оригінальне рішення, а меблі чи сантехніку до базальту підібрати легко. 

Якісну базальтову плитку від чеського виробника можна замовити в нашому інтернет-магазині. Також ми пропонуємо інші базальтові вироби (колони, рами для дзеркал, перегородки). В нас ви можете придбати базальт і для тротуару. Просто заходьте в каталог і вибирайте потрібний товар. А можливо, на ваше підприємство треба цегла кислототривка? Вона теж продається у нас.

Вся продукція має міжнародні сертифікати якості. Ми є офіційним дистрибутором, тому можете довіряти. Оплата та доставка за домовленістю. Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених підприємців!

Ми чекаємо ваших замовлень та дзвінків!