Історично доведено, що базальт - це камінь, що відноситься до матеріалів, довговічність якого перевершила навіть тисячолітній червоний камінь. А що стосується базальтових труб, то більш ідеального матеріалу не знайти!

Базальтові труби володіють надзвичайними теплоізоляційними і вогнетривкими властивостями, що дозволяє використовувати їх в житлових та нежитлових приміщеннях. На ці вироби підприємства найрізноманітніших галузей промисловості вже давно зробили ставку і вона є виграшною!

Надзвичайно зносостійкі трубопроводи, що викладені базальтовим литтям, найчастіше використовуються для пневматичного транспортування порошкоподібних і дрібнозернистих речовин з максимальною швидкістю до 22 м/сек або для гідравлічного транспортування сильно абразивних матеріалів і радикалів зі швидкістю 2,0 м/сек. Максимальний робочий надлишковий тиск 1,6 МРа. Крім того, такі труби можна використовувати і для трубчастих ланцюгових гарячих субстратів. Звичайно, що спектр застосовування не обмежується вищеперерахованим - базальтові труби застосовуються від підприємств важкої промисловості до легкої, харчової та нафтохімічної галузей.

Знаємо, де краще купувати базальтові труби. Пропонуємо виключно сертифіковані вироби

Компанія "РемТехСнаб" є офіційним представником українсько-чеського підприємства ТОВ «EUTIT-UA», великого виробника виробів з кам'яного базальтового лиття. Тому в асортименті завжди в наявності базальтові труби різного розміру, внутрішнього діаметру, товщини стінок та довжини.

Процес виготовлення - все чітко по плану. Якість гарантована!

Кам'яне литво з базальту має кілька стадій обробки. Базальт розплавляється в печі при температурі 1280°C. Далі розплавлений базальт виливається в пісочні або металеві форми і після застигання виймається та кладеться в піч для випалу до охолодження. Таким чином, плавлений базальт зарекомендував себе як дуже міцний і універсальний матеріал, який може бути застосований на промислових об'єктах будь-якого призначення.

Замовлена продукція в компанії "РемТехСнаб" завжди відповідає високим стандартам стосовно якості. Брак виключений. Є всі сертифікати, необхіді на базальтові вироби. Підприємство подбає про упаковку та транспортування товару. Доставка можлива зручним для замовника способом по всій Україні.