Базальтова плитка вже досить давно використовується в промисловості, а з недавніх часів - і для оздоблення підлоги та стін власних будинків. Популярність цього матеріалу обумовлена безліччю властивостей, таких як міцність, зносостійкість, хімічна стійкість. Адже базальтова плитка може витримувати тиск 3,5 т/см2. Завдяки щільності базальту ця плитка є вологонепроникною, вона не боїться ні часу, ні морозів.

Плитка базальтова пройшла тестування на зносостійкість і вологонепроникність. На підставі досліджень отримані сертифікати відповідності стандарту DIN 51130, плитка віднесена до категорії R10. Вона екологічна і гігієнічна.

Величезною перевагою базальтової плитки є те, що при намоканні покриття не стає слизьким. Завдяки всім цим властивостям, базальтова плитка отримала дуже широке поширення.

Базальтову плитку роблять з природного мінералу вулканічного походження. Плавиться вона при температурі +1300 градусів Цельсія і розливається в спеціальні форми з металу. Фарбувати її не доводиться, адже камінь цей гарний сам по собі.

Базальтову плитку застосовують в якості оздоблювального матеріалу для підлоги в магазинах, ресторанах, барах, виставкових центрах, автомобільних салонах. Її використовують для обробки основ монументів, тротуарів, зимових садів, вестибюлів салонів. Базальтова плитка укладається не тільки на підлогу виробничих приміщень, нею захищаються і стінки в промисловому устаткуванні і колекторах, механічна стійкість робить її придатною в проїздах, де ходять великовагові машини. У наш час її використовують навіть у будинках. Адже плитка з базальту прикрашає не тільки підлогу, а й стіни.

Якісну плитку від кращих виробників на Україні реалізує компанія Ремтехснаб. Це підприємство багато років є єдиним офіційним представником українсько-чеського підприємства ТОВ «EUTIT-UA», виробника виробів з кам'яного базальтового лиття. В асортименті компанії - плитка базальтова зносостійка, кислототривка, яка використовується для захисту обладнання, схильного до абразивного зношування, впливу хімічно агресивних середовищ (масла, жири кислоти, луги, солі і т. д.), а також для вистилання підлог в будівлях і спорудах. Також компанія реалізує патрубки базальтові від 75-610 мм, які застосовуються як футеровки трубних систем пневмо- і гідротранспортування абразивного матеріалу: шлаковидалення, золовидалення цементопроводів, пилепроводів, газоходів, міських і промислових каналізацій.

Вся продукція відповідає найвищим стандартам якості і має всі відповідні сертифікати.