Чому базальтова плитка є кращим матеріалом для будь-якого приміщення

Базальтова плитка вже дуже давно використовується для оздоблення підлоги в різних промислових будівлях. Але недавно її почали застосовувати і в житлових приміщеннях. Рішення досить нестандартне, та враховуючи прекрасні властивості плитки можна зробити висновок, що вона чудово підходить для декору житлового приміщення.

У наш час базальтова плитка використовується в пабах, барах, ресторанах, виставкових центрах, автомобільних салонах, універмагах. Її використовують для зведення основ пам'ятників, а також у зимових садах. Якщо говорити про внутрішнє застосування, то плитку широко використовують в палісадниках, залах і вестибюлях салонів.

Базальтова плитка: познайомимося ближче

Отже, які особливості має базальтова плитка? Вона виготовляється з природного мінералу вулканічного походження. Камінь стійкий до будь-яких впливів, особливо до абразивного і хімічного. Саме тому це ідеальне рішення для виробничих приміщень. Укладання базальту може здійснюватися не тільки на підлогу, але і на стіни приміщень. Таким чином забезпечується захист стін і устаткування.

Дуже часто можна споглядати стіни з обробкою з базальту в ресторанах і барах, салонах і готелях. Дизайнери дуже люблять матеріал за його стильний екзотичний вигляд.

Базальтова плитка: переваги

Базальтова плитка має унікальні властивості. Вона здатна витримувати тиск 3,5 т/см2, що говорить про її високу міцність. Плитка зносостійка та довговічна. Також варто відзначити такі якості як хімічна стійкість, вологонепроникність, морозостійкість. При намоканні покриття з базальту не стає слизьким, особливо, якщо має спеціальний малюнок.

Всі ці якості базальтової плитки роблять її прекрасним вибором як для промислових приміщень, так і для власного житла. Укладання її дуже просте. Її укладають по тому ж принципу, що і кераміку. В обслуговуванні вона зовсім не примхлива. Дуже легко доглядати за базальтовою плиткою з допомогою хімічних і механічних методів. Плитка чудово миється будь-якими миючими засобами, не вбирає їх, не піддається корозії, вона гігієнічна та екологічна.

Купити базальтову плитку в Україні ви можете у компанії "Ремтехснаб". Серед клієнтів фірми - автосалони, ресторани, універмаги, кафе, бари, які оцінили переваги базальтову плити. Вся продукція сертифікована і відповідає найвищим стандартам якості. Доставка здійснюється по всій території СНД.

Зробити замовлення або дізнатися детальну інформацію про продукцію ви можете за контактними телефонами.