Розділяй і володарюй: гідроциклони як незамінні помічники у виробництві

Дуже часто у виробництві потрібно відокремити великі частини від більш дрібних. Зробити це найбільш оптимальним способом допомагають гідроциклони. Застосовуються ці апарати для розділення зерен мінералів. Головна перевага гідроциклону в тому, що при дуже простій конструкції він забезпечує високу ефективність в експлуатації і довговічність. В Україні купити ці корисні пристрої дуже просто. Достатньо звернутися в компанію "Ремтехснаб". Тут вам запропонують великий вибір сертифікованої продукції та нададуть консультації.

Що собою являють гідроциклони?

Гідроциклон - це своєрідний сепаратор, який використовується для поділу та подрібнення різних матеріалів на злив і піски, а також для зневоднення і дешламаціі. Застосовується він і для збагачення деяких типів руд у важких суспензіях.

Як ми вже говорили, конструкція апарата дуже проста. Складається він з циліндричної і конічної частин. Габарити невеликі, але продуктивність висока. Саме завдяки цим перевагам гідроциклони використовуються в багатьох сферах промисловості.

Вперше апарат був використаний у далекому 1939 році на вуглезбагачувальній фабриці у Нідерландах. Оскільки досвід був успішним, його почали широко застосовувати по всій Європі. Це дозволило значно збільшити швидкість виконання робіт та поліпшити умови праці робітників.

Гідроциклон використовує відцентрову силу для відділення найбільш дрібних частин подрібнених шламів (руд) для поліпшення якості концентрату продукту. Процес цей називається дешламацією. Зміни речовини в процесі не відбувається.

Переваги гідроциклонів:

Переваг у них безліч. По-перше, це відсутність обертових механізмів, призначених для генерування, можливість створити компактні автоматизовані установки. Пристрої зручні в експлуатації і економічні. Суспензія обробляється з високою питомою продуктивністю. До інших переваг варто віднести довговічність, легкий монтаж і високу ефективність.

Ще більше переваг? Отримуйте!

Наша компанія виробляє гідроциклони, футеровані кам'яним литтям. Вони мають ще більше переваг: менша вартість і більший термін експлуатації. Вся продукція сертифікована і відповідає найвищим стандартам якості. Крім того, ви можете розраховувати на дуже вигідні ціни. Отримати детальну інформацію ви завжди можете за контактними телефонами.