Вироби з базальту та їх виняткові якості, про які ви не знали

Одним з найкращих матеріалів для виробництва промислових і побутових комунікацій, а також зовнішньої обробки є базальт. Міцний і довговічний, він застосовується в різних сферах. В наш час з нього виготовляють безліч виробів: полотно, плитка, труби, будматеріали, гідроциклони. В Україні всі ці вироби з базальту пропонує компанія "Ремтехснаб", єдиний представник Українсько-Чеського підприємства ТОВ «EUTIT-UA», відомого виробника виробів з кам'яного базальтового лиття.

Вироби з базальту мають чудові теплоізоляційні та вогнетривкі властивості. Це дає можливість використовувати їх в житлових і нежитлових приміщеннях практично необмежений час. Лиття з базальту має кілька стадій обробки. Він розплавляється в печі, відливається в пісочні або металеві форми і укладається в піч для випалу до охолодження.

Такий універсальний матеріал, як базальт широко використовується на промислових об'єктах будь-якого призначення - в легкій, нафтохімічній промисловості, а також на підприємствах важкої промисловості. Вироби з базальту мають такі якості як висока міцність на стискання, велика твердість, хімічна стійкість, гігієнічність і екологічна безпека.

Базальтові труби

Такі труби характеризуються високою зносостійкістю і міцністю. Вони застосовуються для пневматичного і гідравлічного транспортування порошкоподібних і дрібнозернистих речовин, абразивних матеріалів. Базальтові труби можуть застосовуватися і для трубчастих ланцюгових гарячих субстратів.

Базальтова плитка

Цей матеріал широко використовують для влаштування підлог у пабах, барах, ресторанах, виставкових центрах, універмагах, галереях, тротуарах, зимових садах. Також можливе застосування на кухнях, в палісадниках, залах і вестибюлях салонів. Плитка від компанії "Ремтехснаб" пройшла тестування на зношення і вологонепроникність і отримала сертифікати відповідності стандарту DIN 51130. Таку плитку дуже легко тримати в чистоті. Для очищення підходить звичайний механічний спосіб.

Ви можете бути впевнені у високій якості виробів. Ціни на продукцію цілком конкурентні. Купити вироби з базальту можна вже зараз на сайті компанії "Ремтехснаб" або за контактними телефонами. Доставку здійснюємо по всій території України. Також можлива доставка в Росію.