Базальтові плити - це безперечна знахідка у сфері індивідуального будівництва. Адже в наш час вони знайшла своє велике застосування, як матеріал для укладання підлоги в барах, ресторанах, виставкових центрах, автомобільних салонах, універмагах, вестибюлях, галереях, міських тротуарах, зимових садах та навіть на кухні.

Базальт – це ж абсолютно натуральний камінь, тому коли його застосовують для обробки громадських приміщень, то зовсім можна не хвилюватись за негативний вплив на людський організм.

Варто перерахувати основні переваги базальтових плит, а це:

 високі теплозберігаючі властивості;
 стійкість до дії високих температур;
 стабільність об'єму і форми;
 низьке водопоглинання;
 висока звукопоглинаюча здатність;
 стійкість до дії мікроорганізмів і гризунів;
 нейтральність при контакті з бетоном і металевими матеріалами;
✦ простота монтажу, легкість нарізки та обробки.

Як кладеться базальтова плитка? Поговоримо про основні методи

Базальтова плитка кладеться дуже просто - звичайним способом, знайомим в будівництві при кладці керамічної плитки. Але в даному випадку потрібно взяти до уваги значно більшу товщину з'єднувального розчину або замазки у зв'язку з допустимою товщиною базальтової плитки +/-2 мм або можливо нерівно покладеного бетону.

При кладці необхідно стежити, щоб під плиткою не з'явилися порожнини і щоб вона була покладена рівно по цілій площі. Шви повинні бути однакові рівні, широкі, та не провальні.

Що стосується обслуговування, то тут теж не все так складно. Адже поверхню плитки базальту легко тримати в чистоті від запилення і забруднення, а для цього необхідні звичайні методи очищення. Плити можна очистити завдяки великому напору води, пущеному під серйозним тиском. Базальт чинить опір до всіх реактивів, що використовуються для господарського та індустріального очищення.

Хочете купити базальтові плити в Україні? Бажаєте отримати гарановано якісний матеріал? Цікавить розумна ціна? Все це може запропонувати компанія "РемТехСнаб" — офіційний представник українсько-чеської фірми «EUTIT-UA», яка займається виробництвом кам'яного базальтового литва.

Якість перш за все!

Плитка з базальтового лиття пройшла тестування на зношення і вологонепроникність, на основі досліджень отримані сетріфікати відповідності стандарту DIN 51130, віднесена до категорії R10. Гарантія 100% відповідності.